Nowości i promocjeNowości i promocje
nie przegap okazji


Ciągłe szkolenia i kontakt ze światowymi liderami w technice zabezpieczeń pozwala nam oferować najnowsze osiągnięcia techniczne.

Nowości i promocje

zobacz ofertę

System Master KeySystem Master Key
jeden klucz zamiast setek


Systemy master key to wyrafinowane połączenie wielu wkładek i kluczy w taki sposób, aby klucz główny otwierał każdy zamek w obrębie danego systemu, natomiast klucze podrzędne miały dostęp tylko do wyznaczonych wkładek.

Zobacz animację Animacja

Systemy master key

Podstawowym zadaniem systemów master key jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa obiektu w sytuacjach zagrożenia (np. w razie pożaru). Klucz główny umożliwia błyskawiczne otwarcie wszystkich pomieszczeń.

Niewątpliwą zaletą tej technologii jest kontrola dostępu. Swoboda konfiguracji pozwala na dowolne przyznanie uprawnień poszczególnym kluczom. Gwarantuje to wyznaczenie użytkownikom obiektu ciągów komunikacyjnych z zachowaniem możliwości ograniczenia dostępu do wybranych pomieszczeń.

Dodatkowym atutem systemów master key jest redukcja ilości kluczy. Pozwala to obniżyć koszty oraz zapewnia komfort obsługi i nadzór obiektu.

Oferujemy mechaniczne i elektroniczne systemy kontroli dostępu. Wykonujemy je na zastrzeżonych profilach, co chroni przed nieautoryzowanym dorobieniem kluczy.

Zobacz animację Animacja

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012 DOMET
strony internetowe Kielce
Pozycjonowanie Kielce